УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДАШановні колеги!!!
01 лютого 2020 року в спортивному комплексі ЗНУ відбувся фінал обласної учнівської олімпіади з предмета "Фізична культура". Цього року на спортивний форум з'їхалися 35 дівчат і 40 юнаків - найкращих учнів закладів освіти Запорізької області.
Вітаємо усіх  призерів олімпіади, а також нашого Гордійчука Назара, який посів почесне ІІІ місце!!!Шановні колеги!!!
16.11.2019 року на базі Енергодарської загальноосвітньої школи №7, пройшов районний етап Десятої (ювілейної) обласної учнівської олімпіади з фізичної культури.
Вітаємо переможців та їх наставників: 
І місце серед юнаків зайняв Гордійчук Назар з Енергодарського багатопрофільного ліцею та його вчитель Григор'єв Артем Сергійович;
І місце серед дівчат посіла  Береговенко Тетяна з Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 та її наставниця Мостенська Ірина Володимирівна. 
Бажаємо подальших успіхів у фіналі!!!    
Протокол тут
Фотозвіт тут

Методичні рекомендації щодо організації та проведення обласної учнівської олімпіади з фізичної культури в 2019 - 2020 н.р.

Питання з теоретичного туру "Знання з ФКіС"

Методичні рекомендації щодо організації та проведення учнівської олімпіади з фізичної культури в 2018 - 2019 н.р.

Відео ігрових сетів щодо завдання "Ігровий батл"
Шановні колеги !!!
24.11.2018р. на базі ЕЗОШ№7 пройшов другий етап учнівської олімпіади з фізичної культури.

Протокол результатів другого етапу 

ФОТО тут

Наказ ДОН про проведення учнівської олімпіадаи в 2018 -2019 навчальному році

Методичні рекомендації щодо організації та проведення І-ІІ-ІІІ етапів учнівської олімпіади з фізичної культурив 2017-2018 н.р. 


25.11.2017 на базі ЕЗОШ №7 пройшов ІІ міський етап учнівської олімпіади

26.11.2016 року на базі ЕЗОШ №7 пройшов ІІ міський етап учнівської олімпіади.

Шановні колеги до вашої уваги!!!

 рекомендації щодо проведення учнівської олімпіади з фізичної культури 2016-2017 н.р.

16 січня 2016 року відбувся обласний фінал учнівської олімпіади з фізичної культури ДО ВАШОЇ УВАГИ - ГІМНАСТИЧНІ КОМПЛЕКСИОсобливості виконання завдання з туризму:

Виконує кожний учасник окремо. Здійснюється за принципом "колового тренування". Вся дистанція містить лінію старту (вона ж лінія фінішу), три станції (намет; вузли; жердина) і бігові дистанції між станціями та лінією (3-4 м.). На кожній станції - суддя, який спостерігає за якістю виконання відповідного завдання та підраховує кількість штрафного часу. Також суддя знаходиться на лінії старту. Він і визначає час подолання дистанції.


Після команд "Увага!", "Руш!" учасник швидко пересувається до першої станції (намет), встановлює намет за правилами (розстелити намет; зібрати довгі дуги каркаса і протягнути їх в кишені тенту; по черзі вставити кінці дуг в отвори петель по кутах дна тенту намету; зверху намету зв’язати дуги; розкласти кілки поруч з отворами для установки). Продовжує рух до другої станції "Вузли".


Оргкомітет на початку олімпіади визначає 2 вузли із 6 (академічний, провідник «вісімка», схоплюючий (прусик), брамшкотовий, зустрічний, подвійний провідник), які в’яжуть всі учасники олімпіади. Учасник повинен зав’язати ці 2 вузли. У зв'язку із заощадженням часу всі вузли в’яжуться без контрольного вузла. По завершенні переміщується до третьої станції "Жердина".
 Обладнання етапу: опори (4-5 шт. брус 100х100 мм довжина 80-100 см на відстані 1,5 м. один від одного), перший і останній брус знаходиться на відстані 50см. від контрольної лінії, жердина (2,5 м), контрольні лінії з обох боків. Учасник проходить "умовне болото" з використанням жердини. Жердину можна залишати на останніх кочках. По завершенні учасник фінішує за лінію старту.

Немає коментарів:

Дописати коментар